СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНА ГАЛУЗЬ

Суспільно-гуманітарна галузь охоплює широкий спектр предметів, які спрямовані на розвиток соціальних, етичних, творчих та мовних компетенцій учнів. Вона включає предмети, такі як література, мова, історія, громадянська освіта, етика, мистецтво.

У цій галузі учні розвивають свої навички критичного мислення, аналізу, спілкування та творчості. Вони вивчають культурні аспекти суспільства, відчувають історичний контекст та вдосконалюють свої навички використання мови для ефективного спілкування.

Суспільно-гуманітарна галузь сприяє формуванню громадянської свідомості, розумінню різноманітності культур та розвитку особистості з етичними цінностями. Вона грає важливу роль у вихованні учнів як гармонійних членів суспільства, здатних розуміти та взаємодіяти з навколишнім світом.

КОВАЛЬОВА ОЛЕНА СТАНІСТАВІВНА

СТАЦЕНКО ГАЛИНА АНДРІЇВНА

Вчитель української мови та літературиВчитель вищої категорії, старший учитель

ЩЕРБАНЬ ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА