СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧА ТА ТЕХНОЛОГІЧНА ГАЛУЗЬ

Спортивно-оздоровча та технологічна галузь охоплює широкий спектр предметів, спрямованих на фізичний розвиток, підтримку здоров'я та використання технологій у цілях навчання та фізичного активізму.

У цій галузі учні займаються фізичною культурою, спортом, здоров'ям та технологіями, розвивають свої фізичні здібності, вивчають основи здорового способу життя та оздоровчих процедур. Спорт допомагає не лише у збереженні фізичного здоров'я, але і формує командний дух, відповідальність та самоконтроль.

Технологічні аспекти цієї галузі включають в себе використання сучасних технологій у фізичній підготовці, вивченні рухових технік, моніторингу фізичних показників, а також використання технічних засобів для підвищення ефективності тренувань.

Ця галузь сприяє збалансованому розвитку учнів, формує в них фізичну витривалість, відповідальність за власне здоров'я та вчить використовувати технології як інструмент для підвищення якості фізичного життя.

ГАЛИЦЬКИЙ ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ

МОГІЛЬНА СВІТЛАНА СЕРГІЇВНА

СКОЙБІДА НАТАЛЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ШУЛЬГА ТЕТЯНА ІВАНІВНА