ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНА ГАЛУЗЬ

Фізико-математична галузь включає в себе предмети, які спрямовані на розвиток математичного мислення та фізичного розуміння світу. Сюди входять математика, фізика, інформатика та інші науково-технічні дисципліни.
У цій галузі учні вивчають основні математичні концепції, вирішують складні завдання, розвивають абстрактне та логічне мислення. Фізичні знання дозволяють розуміти закони природи, вивчати властивості речовини та явища навколишнього середовища.
Ця галузь сприяє розвитку аналітичних та проблемно-розв'язувальних навичок учнів. Вона готує їх до розуміння сучасних технологій, розвитку новаторського мислення та можливості використовувати математичні та фізичні знання у різних сферах життя. Фізико-математична галузь сприяє формуванню наукової обізнаності та готовності до вивчення високотехнологічних галузей у майбутньому.

ІВАНОВА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

Вчитель математики та фізики

МІШКОВА СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА

Вчитель математики