ПРО ШКОЛУ

Школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій № 313 - не лише навчальний заклад, а справжня точка освітнього прогресу та інновацій.
Наша історія почалась на початку 90-х років минулого століття, коли відзначена на мапі міста, в сучасному інноваційному кварталі Троєщина, ми відкрили двері для своїх перших учнів у 1994 році.

За цей час ми виростили вже 1199 випускників, серед яких 70 осіб отримали золоті медалі, а 30 – срібні. Кожен випускник нашої школи - це патріот свого навчального закладу, де він здобував знання та формував свою особистість.

Наш директор, Володимир Віталійович Посадський, вже довгі роки керує школою, надаючи не лише професійне керівництво, а й створюючи атмосферу, в якій діти розвивають свій потенціал та творять історію успіху.

У 2007-2008 навчальному році ми отримали почесний статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням інформаційних технологій, що визначило нас як лідера в цьому напрямку. Наші учні отримують відмінну освіту, вивчаючи передові технології, що дозволяє їм активно впроваджувати сучасні рішення в різних сферах життя.

Школа № 313 - це не лише навчальний заклад, але і спільнота творчих, цілеспрямованих та інноваційно налаштованих особистостей, які готові до викликів майбутнього.