ПРИЙОМ ДО ШКОЛИ

УМОВИ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО 2- 11 КЛАСІВСПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 313 ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

Прийом документів до 2-11 класів проводитися на вільні місця відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367

Право на першочергове зарахування до 2-11 класів мають:- діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти:вул. Лісківська 5, 5а, 7, 7а, 9/22, 20, 23, 31, 37;
вул. Оноре де Бальзака 63, 63б, 65, 65а;
вул. Радунська 10а, 18а, 22/9;
підтверджене документально;- діти працівників закладу освіти;- діти, які є рідними (усиновленими) братами і сестрами дітей, які вже здобувають освіту у закладі;- діти, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (або один з їх батьків має вищезазначену довідку).

Перелік документів, необхідних для подачі заяв на зарахування дитини до 2-11 класів:
1. Заява про зарахування (пишеться власноруч одним з батьків, опікуном або законними представниками дитини).2.Особова справа учня та код відрахування учня з системи «Єдина школа» закладу, у якому вчилася дитина (за наявності електронного журналу, щоденника).3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду" (відповідно до Наказу МОЗ № 682 від 16.08.2010 року) та копія довідки про щеплення № 063/о «Карта профілактичних щеплень».4. Документ, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків (для підтвердження права на першочергове зарахування).
Діти, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (або один з їх батьків має вищезазначену довідку), та які не мають свідоцтва про народження, зараховуються без подання цього документу. Керівник закладу освіти зобов’язаний невідкладно інформувати щодо відсутності свідоцтва про народження органи опіки і піклування за місцем проживання дитини чи місцем знаходження закладу.